UA
RU
UA

0

Ваш кошик тимчасово порожній ;)

Дистанційний ревізор: у чому користь телеметрії

31.03.2021

Зайві витрати інгредієнтів, неправильні налаштування для приготування напоїв, простій вендингових апаратів, неочікуване закінчення витратних матеріалів — ці проблеми вирішуються за допомогою ТЕЛЕМЕТРІЇ. Система дозволяє апаратам безперебійно працювати цілу добу, а власнику бізнесу — моніторити точку продажу, з’ясовувати уподобання покупців. Практично всі нові кавові машини оснащуються телеметрією від виробника. Якщо на моделі вона не передбачена, систему легко монтувати.

Як влаштована телеметрія кавомашин?

На різних вузлах кавового апарату стоять датчики, які збирають дані про роботу машини і через Wi-Fi передають інформацію на хмарний сервіс. Власник бізнесу через будь-який пристрій з необхідним програмним забезпеченням під’єднується до хмарного сервісу і отримує опрацьовані дані. Програма не просто збирає статистику, але й аналізує, видає у вигляді графіків, таблиць, діаграм. Це допомагає швидко відслідкувати особливості використання кавомашини, споживацькі уподобання.

Система дозволяє відслідковувати роботу апарату з будь-якого пристрою: ПК, планшету, смартфону у будь-який час доби з будь-якої точки світу.

Що дає телеметрія?

Система здатна відслідковувати і дистанційно передавати такі дані:

  • поточний стан і налаштування машини;
  • кількість інгредієнтів і витратних матеріалів, попереджати, коли вони закінчуються;
  • кількість проданих напоїв кожного виду;
  • періоди простою обладнання;
  • об’єм виручки;
  • звіт про технічне обслуговування.

Інформація дозволяє скоротити час реагування на сервісні звернення, коригувати пропозиції напоїв згідно з вимогами клієнтів, прогнозувати продаж і прибуток.

Ми готові встановити телеметрію на апарати, що вже працюють, або підібрати відповідне обладнання. Телефонуйте й уточнюйте деталі.