UA
RU
UA

0

Ваш кошик тимчасово порожній ;)

Способи оплати

Оплатити товари або послуги Ви можете одним із зручних для Вас способів.


ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при доставці.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Процедура повернення грошей при наявній оплаті:

Якщо ви сплачували готівкою кур'єру при отриманні, повернення здійснюється безпосередньо за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 86 П.


ОПЛАТА ПЛАТІЖНИМИ КАРТАМИ

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати; у графі «Оплата» вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт (або довірена особа підприємства, в разі оплати товару корпоративною карткою фірми).

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НА ПЛАТІЖНУ КАРТКУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 5-ТИ ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ ЗАЯВКИ НА ПОВЕРНЕННЯ.

Повернення придбаних товарів в інтернет-магазині здійснюється у випадках і згідно умов, регламентованих «ЗАКОНОМ УКРАЇНИ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ».

У разі повернення товару згідно Закону Вам необхідно зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті.

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо ви проживаєте не в Києві, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Більш детальна інформація про повернення товару в розділі «Повернення товару».


БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

(Оплата через розрахунковий рахунок)

При відправленому замовленні, покупець отримує рахунок-фактуру на електронну адресу. Замовлення дійсне протягом двох робочих днів.

Юридичним особам для правильного оформлення видаткових документів і реєстрації податкових накладних потрібно надати скани наступних документів:

  • Копію або скан документа про реєстрацію в ЄДРПОУ, свідоцтво або виписку платника ПДВ (якщо покупець платник ПДВ), інформацію про розрахунковий рахунок і чинному директора в разі підписання договору (договір на разові поставки може укладатися за бажанням покупця). Шаблон договору вам відправить менеджер магазину по електронній пошті.
  • Юридичним особам товар відпускається після отримання грошей на розрахунковий рахунок та за фактом надання правильно заповненої довіреності (якщо товар отримує співробітник компанії). Обмін документами відбувається безпосередньо в магазині на момент отримання товару, або поштою.
  • Податкова накладна реєструється протягом 2-5 днів з моменту настання 1-го події оплати або відвантаження.

Процедура повернення грошей при безготівковій оплаті для юридичних осіб.

Для юридичних осіб повернення грошей здійснюється за безготівковим розрахунком. Сума придбаного товару (згідно РН) повертається на рахунок покупця протягом 1-3 банківських днів за фактом одержання листа про повернення від компанії-покупця і повернення самого товару. У листі чітко зазначаються такі дані: найменування компанії, код ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, банк, МФО банку, сума повернення, печатка і підпис посадових осіб (що мають право підпису).

Компанія покупець отримує і підписує поворотні накладні. Коригування до податкової накладної реєструються в термін: 2-3 дня з моменту отримання оригіналу поворотної накладної.


Політика безпеки розрахунків.

Задля попередження шахрайських операцій з використанням реквізитів платіжних карток, всі операції, в яких використовуються параметри картки, виконуються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпека якого підтверджена сертифікатом  PCI DSS.

З метою забезпечення найбільш сучасних засобів безпеки онлайн платежів ми підтримуємо послуги забезпечення Visa Secure и MasterCard® SecureCode™. Натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.