UA
RU
UA

0

Ваш кошик тимчасово порожній ;)

Умови повернення / обміну

Умови повернення товару

Повернення та обмін товарів, придбаних в Інтернет-магазині www.bestpresso.ua, здійснюється у випадках та у відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів».

Ви  маєте право повернути товар  належної якості протягом 14 днів з дати отримання, за умови не використання товару, відсутності ушкоджень, слідів експлуатації, розбирання або ремонту (у тому числі прихованих), а також за умови збереження цілісності оригінальної упаковки, збереження товарного вигляду і видаткової накладної або іншого документа, який було видано вам при отриманні товару. 

При поверненні нам товару належної якості, ми повертаємо вам сплачену за товар грошову суму протягом 7 днів з моменту отримання заяви на обмін або повернення відповідного товару. Грошова сума повертається за вирахуванням компенсації витрат пов'язаних з доставкою вам товару.

Якщо ви живете не в Києві, можна відправити товар до нас за допомогою служби доставки на адресу, що зазначена на веб-сторінці Інтернет-магазину. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за ваш рахунок  протягом 14 днів з дня продажу.

Для здійснення повернення або обміну необхідно повідомити нас за допомогою телефонного зв’язку або повідомлення на електронну адресу support@bestpresso.ua, який розміщений на веб-сторінці Інтернет-магазину.

При обміні або поверненні обов’язково необхідно передати нам товар в повній комплектації із долученням до нього наступних документів:

- заяви на обмін або повернення грошових коштів, із зазначенням причин обміну або повернення (відповідні причини мають бути передбаченими цим Договором та/або чинним законодавством України);

- акту приймання-передачі Товару/видаткова накладна/чек від Продавця (документ, що підтверджує факт придбання товару);

- гарантійного талону.

При здійсненні повернення або обміну необхідно мати при собі документ, який посвідчує вашу особистість (паспорт, закордонний паспорт).